V těsném sousedství letovisek Martinsicuro a Villa Rosa se nachází menší turistická oblast Alba Adriatica. Leží ve střední Itálii v regionu Abruzzo a má 9 500 stálých obyvatel. Palmová promenáda, mořské pobřeží či nádherná příroda, to vše by nemělo zůstat opomenuto. Dovolená v letovisku Alba Adriatica je proto opravdu výbornou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladistvé, kteří ocení bohatý noční život.


Chci na dovolenou do Alba Adriatica. Nabídka zájezdů ZDE


Co říkají ti, kdo již Alba Adriatica navštívili?

Alba Adriatica je pěkné město s krásnou pláží. Noční život je legrační, spousta barů a také nějaké taneční kluby. Výhodou je, že tam jsou především Italové a téměř žádní Holanďané nebo Angličané.Pravá italská atmosféra. Restaurace jsou přiměřené.

Chci taky do Alba Adriatica

Mladý pár
Velmi pěkné rekreační místo pro mladé i staré, v oblasti asi 20 minut od vodního parku, který rozhodně stojí za to (hlavně zábava pro děti). V Alba Adriatica je stále co dělat, v letošním roce se sem vracíme už potřetí.

Chci taky do Alba Adriatica

Partneři

Co očekávat od Alba Adriatica?

Nevíte co očekávat od dovolené v Alba Adriatica? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
95%
Pláže:
100%
Atmosféra:
90%
Noční život:
95%
Kultura:
60%
Celkové hodnocení:
88%

Chci na dovolenou do Alba Adriatica. Nabídka zájezdů ZDE


Co lze navštívit v okolí letoviska Alba Adriatica?

  • Villa Moscarin
  • Věž Karla V.
  • významný přístav v San Benedetto del Tronto

Koupání a pláže

Alba Adriatica se pyšní nejkrásnějšími písečnými plážemi v kraji Abruzzo, které jsou velmi vhodné pro rodinnou dovolenou s malými dětmi. Pláže jsou přes 3 km dlouhé a přes 100 m široké. Objevte tu správnou relaxaci u Jaderského moře a nebudete litovat!

Jaké je v Alba Adriatica sportovní vyžití?

Milovníci letních sportů budou v této oblasti nadšení. V letovisku Alba Adriatica můžete navštívit například tenisové kurty, golfová hřiště či minigolf. Oblíbený je také plážový volejbal nebo košíková.

Tip! Jezdíte rádi na kole či na kolečkových bruslích? Navštivte patnáctikilometrovou dráhu v nedalekém Val Vibrata.

Zábava

Letovisko Alba Adriatica je velmi bohaté na noční život, takže pokud budete mít chuť, určitě zajděte na nějakou místní diskotéku. Dále zde bývá spoustu festivalů, koncertů či výstav.

Tip! Pokud se chystáte do této oblasti v červenci, nenechte si ujít slavnost Citta di Martinsicuro – art exhibition spojenou s výstavami, přehlídkami či s projekcemi filmových dokumentů.

Levné ubytování Alba Adriatica – apartmány, hotely

Hledáte ubytování v pěkném hotelu nebo raději dáváte přednost apartmánu, kde budete mít více soukromí? V letovisku Alba Adriatica je ubytování možné ve všech cenových i typových kategoriích.

Do destinace Alba Adriatica se můžete vydat autobusem nebo vlastní dopravou. Cesta vám zabere přibližně 11 až 11 hodin čisté jízdy a během této doby budete muset překonat téměř 1300 kilometrů.


Chci na dovolenou do Alba Adriatica. Nabídka zájezdů ZDE