Bibione, Itálie je jedním z nejoblíbenějších letovisek Benátské riviéry. Leží cca 80 kilometrů od Benátek a svým návštěvníkům nabízí téměř ideální podmínky pro letní dovolenou autobusem. Široké písečné pláže, rušný noční i denní život, ideální podmínky pro rodiny s dětmi s pozvolným vstupem do moře i příjemné ceny. Z těchto důvodů je dovolená Bibione často vyhledávaným cílem českých turistů.


Chci na dovolenou do Bibione. Nabídka zájezdů zde


Co říkají ti, kdo již Bibione navštívili?

Fantastická lokalita v blízkosti Benátek, velké pláže, teplé moře, zábavní park, počasí na 100%, noční život do ranních hodin. Doporučuji :)

Chci taky do Bibione

Rodina se staršími dětmi
Bibione je malebné a pěkné, čisté, široké písečné pláže, dobré jídlo a příjemné centrum s restauracemi a obchody. Velmi přátelské k dětem. Spousta borovic poskytující stín a příjemný výhled.

Chci taky do Bibione

Rodina s malými dětmi

Co očekávat od Bibione?

Nevíte co očekávat od dovolené v Bibione? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
100%
Pláže:
100%
Atmosféra:
90%
Noční život:
90%
Kultura:
60%
Celkové hodnocení:
88%

Chci na dovolenou do Bibione. Nabídka zájezdů zde


Krásné pláže, spousta aktivit

Širokou pláž lemují promenády na kterých můžete korzovat nebo vysedávat v barech a restauracích až do pozdních ranních hodin. Pro děti tu jsou připraveny nejrůznější atrakce, vodní i zábavní parky. Ti starší zase ocení možnost vydovádět se na některé z vodních atrakcí, které jsou nabízeny po celém pobřeží.

Velkou výhodou dovolené v Bibione je jeho okolí. Pokud se budete na pláži nudit, můžete vyrazit za nejrůznějšími výlety, například do italských Benátek či Verony. Přímo na místě se pak nachází aquapark či zoologická zahrada.

Bibione je z Prahy vzdálené cca 750-800 kilometrů. Cesta autobusem sem trvá zpravidla 8-9 hodin. Jedná se o jedno z nejbližších letovisek Itálie, kam se můžete levně vydat k moři.

Apartmány a levné ubytování

Nabídka ubytování v Bibione je obrovská. Může za to velká popularita letoviska, jež čelí v srpnu i návalu italských turistů. Jezdit proto v tento měsíc tzv. „na slepo“ není dobrý nápad. Raději tedy volte nabídku cestovních kanceláří, které vám dokáží ubytování zprostředkovat a to včetně rodinných apartmánů až po luxusní hotely.

Apartmány začínají na cca 500-600 Kč / osoba / týden. Hotely jsou samozřejmě o něco dražší. Největší koncentrace ubytování je pak v oblastech Lido del Sole a Pineda.


Chci na dovolenou do Bibione. Nabídka zájezdů zde