Lago di Garda, kouzelné jezero

Největší italské jezero Lago di Garda leží na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou. Jeho rozloha činí 369,98 km². Jezero je dlouhé 51,6 km a široké 17,2 km. Dovolená u jezera Lago di Garda nabízí středomořské klima, romantické procházky, výlety lodí, ale především překrásnou přírodu, kde jistě narazíte na úžasné vinice či olivové háje.

Vyzkoušet zde můžete také různé sporty od tenisu přes horolezectví, cyklistiku, potápění, střelbu, golf, jogging či windsurfing. Dovolená u jezera Lago di Garda je klidná a může být i velmi zábavná!


Ukázat nabídku levných zájezdů do Lago di Garda


Co říkají ti, kdo již Lago di Garda navštívili?

Byli jsme v Malcesine na jezeře Lago di Garda, což je překrásné místo, nazval bych ho zahranou bohů. Lago je krásné jezero na procházky, všude romantické restaurace, spousta vodních sportů a mnoho autobusových výletů do různých zajímavých míst v blízkosti jezera Lago di Garda, včetně opery ve Veroně, což je fantastické představení. Budeme se sem vracet znovu a znovu, protože to místo je fantastické.

Chci taky na Lago di Garda

Přátelé
Městečko Garda na jezeře Lago velmi doporučuji navštívit. Proč? Dobré jídlo, vynikající turistické atrakce, a jedna specialita: sledování západu slunce s výhledem na jezero a k tomu vynikající Aperol Spritz! Pojedu sem znovu? Si pište, že ano!

Chci taky na Lago di Garda

Pár

Co očekávat od Lago di Garda?

Nevíte co očekávat od dovolené v Lago di Garda? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
75%
Pláže:
60%
Atmosféra:
100%
Noční život:
90%
Kultura:
95%
Celkové hodnocení:
84%

Ukázat nabídku levných zájezdů do Lago di Garda


Kam vyrazit na výlet?

Pokud byste rádi poznali některá významná města Itálie, není problém! Lago di Garda se nachází pouhých 30 km od Verony, 95 km od Milána a 125 km od Benátek, tudíž můžete navštívit nějaké památky a poznat tak italskou kulturu a historii.

Pokud by se Vám nechtělo příliš dojíždět, v okolí jezera jsou i jiná místa, kam se vyplatí podívat, například středověký hrad Arco, jeskynní vodopády Cascata Varone, botanická zahrada v Gardone Riviera, hrad Riva nebo muzeum vína v městečku Bardolino. Dále si můžete udělat výlet třeba do některého ze zdejších zábavních parků.

Tip! Jste milovníci nakupování? V tom případě Vás jistě okouzlí možnost nákupů od malebných pouličních trhů až po luxusních obchody!

Ubytování u jezera Lago di Garda

Váháte jaké zvolit ubytování? Je možné ubytovat se v hotelech, apartmánech či penzionech přímo u jezera Lago di Garda. Dobrým kompromisem však můžou být i příjemné kempy, především pro ty, kteří hledají levné ubytování. Je pouze na Vás, jaké ubytovací zařízení zvolíte, možností je zde opravdu plno!


Ukázat nabídku levných zájezdů do Lago di Garda