Na severovýchodě italského pobřeží u Jaderského moře se nachází slavné letovisko se zlatými plážemi Lido di Jesolo. Patří mezi přední prázdninová letoviska v Itálii. I v nejvytíženějších dnech si tu ale na 15ti kilometrové pláži najdete spoustu místa, kde se slunit a užívat si letních radovánek.

Samotné letovisko Lido di Jesolo, Itálie je místo, kde si užijete dostatek zábavy, romantické procházky, skvělé koupání i ruční noční život. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi kvůli pozvolnému vstupu do moře a řadě atrakcí pro nejmenší, tak mladé páry dychtící po dlouho do noci trvající zábavě.


Chci na dovolenou do Lido di Jesolo. Nabídka zájezdů zde


Co říkají ti, kdo již Bibione navštívili?

Lido de Jesolo je opravdu skvělé místo pro dovolenou s dětmi. Všechny děti jsou v hotelech vítány, a je tam také mnoho věcí, které můžete udělat, spousta atrakcí. Pláž je velmi čistá (písečná pláž). Jezdíme sem již 9 let každý rok a jsme vždy nadšeni.

Chci taky do Lido di Jesolo

Rodina se malými dětmi
Jsem velmi překvapena. Pláž je bez nejmenší výtky se vždy dostatkem prostoru. Jídlo je úžasné. Restaurace Lico v blízkosti Piazza Nember je parádní. Doporučuji Lido de Jesolo pro všechny věkové kategorie. Celodenní výlet do Benátek je skvělý.

Chci taky do Lido di Jesolo

Dvojice středního věku

Co očekávat od Bibione?

Nevíte co očekávat od dovolené v Bibione? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
100%
Pláže:
100%
Atmosféra:
80%
Noční život:
80%
Kultura:
60%
Celkové hodnocení:
84%

Chci na dovolenou do Lido di Jesolo. Nabídka zájezdů zde


Do Lido di Jesolo autobusem nebo vlastní dopravou

Dovolená v Lido di Jesolo autobusem nabízí možnost strávit pár dní na krásné benátské riviéře, kde si můžete vychutnat nejen zábavu na dlouhých promenádách ale také si můžete zadovádět na řadě vodní atrakcí. Celodenním cílem výletníků se dozajista stanou nepříliš vzdálené Benátky.

Nejčastěji míří turisté do Lido di Jesolo vlastní dopravou nebo právě autobusem.

Lido di Jesolo je z Prahy vzdálené cca 850 kilometrů. Cesta autobusem trvá cca 9-10 hodin.

Apartmány a levné ubytování – Lido di Jesolo

Obrovské letovisko Lido di Jesolo se může pyšnit 15 kilometrů dlouhou pláží, více než 5100 apartmány a ubytovacími zařízeními a 390 hotely. Přes léto se tu v jeden den dokáže ubytovat téměř 85 000 návštěvníků. Během letní sezóny Lido di Jesolo přivítá více než 600 000 turistů. Spousta z nich sem míří na dovolenou buď vlastní dopravou nebo levně autobusem.

Většina lidí, kteří míří do Lido di Jesolo má rezervováno ubytování v hotelích se snídaní či polopenzí. Většina hotelů a apartmánů se nachází maximálně pár minut cesty na pláž. Lepší hotely mají vlastní bazény a hotelové komplexy i dětské kluby a živou zábavu. V Lido di Jesolo nenajdete mnoho all inclusive hotelů, takže budete mít dostatečnou možnost vychutnat si místní italskou kuchyni v některé z desítek restaurací.


Chci na dovolenou do Lido di Jesolo. Nabídka zájezdů zde