San Benedetto del Tronto, perla Palmové riviéry.

Významné turistické letovisko San Benedetto del Tronto leží ve střední Itálii u Jaderského moře a nachází se v regionu Marche a v provincii Ascoli Piceno. Oblast je známá především svou palmovou promenádou, která se táhne kolem pobřeží, a proto se jí přezdívá Palmová riviéra. Mezi pěti tisíci palmami se zde nachází také nejstarší a nejvyšší palma na světě. Dovolená zde Vás zaručeně nadchne!


Chci na dovolenou do San Benedetto del Tronto. Nabídka zájezdů ZDE


Co říkají ti, kdo již San Benedetto del Tronto navštívili?

Nádherné písečné pláže a palmy. Několik zahraničních turistů, a oprašte si váš italský slovník, protože se tu moc nemluví anglicky.

Chci taky do San Benedetto del Tronto

Rodina s malými dětmi
San Benedetto del Tronto je skutečné pobřežní město, kde lze najít vše co potřebujete. Taky tu není příliš turistů, ale spíše Italové.  Krásné pláže a krásná dlouhá promenáda je jednou z nejhezčích, co jsem kdy viděla. Nutnost podívat se sem pro ty, kteří milují autentické atmosféry.

Chci taky do San Benedetto del Tronto

Rodina s dětmi

Co očekávat od San Benedetto del Tronto?

Nevíte co očekávat od dovolené v San Benedetto del Tronto? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
100%
Pláže:
100%
Atmosféra:
100%
Noční život:
95%
Kultura:
95%
Celkové hodnocení:
98%

Chci na dovolenou do San Benedetto del Tronto. Nabídka zájezdů ZDE


Památky aneb co stojí za zhlédnutí

Hlavní památka leží v nejvyšší části San Benedetta a jedná se o věž Torrione, z níž je nádherný výhled na celé město. Za zmínku jistě stojí i kostel Santa Maria della Marina, který se nachází nedaleko věže. Návštěva těchto památek tak může být příjemným zpestřením Vaší dovolené.

Koupání v San Benedetto del Tronto stojí za to!

Každý návštěvník této oblasti si stoprocentně zamiluje nádherné dlouhé pláže, čisté moře a pozvolný přístup do moře. Ujišťujeme Vás, že letovisko San Benedetto del Tronto nabízí ideální podmínky pro klid a odpočinek a to i pro rodiny s dětmi.

Zábava a sport

Pokud si rádi zajdete do restaurace na dobré jídlo, nemusíte se bát, že byste si zde nevybrali. San Benedetto del Tronto jich nabízí celou řadu. Nadšení budou také všichni sportovci. V letovisku naleznete tenisové kurty, sportovní haly, plavecký areál s krytým i venkovním bazénem nebo třeba dráhu na kolečkové brusle.

Věděli jste, že… V únoru se zde slaví karneval, kde se sjedou vozy a přidávají se do festivalového průvodu za doprovodu fantastické hudby.

Levné ubytování San Benedetto del Tronto – apartmány, hotely

Oblast San Benedetto del Tronto se vyznačuje velkým množstvím hotelů, apartmánů či penzionů. Můžete si tak vybrat ubytování, které bude vyhovovat Vašim požadavkům a užít si tak dovolenou plnou slunce!

Jak jsme již v úvodu našeho článku zmínili, San Benedetto del Tronto leží v oblasti střední Itálie. Vzdálenost z Prahy činí něco málo přes 1 200 kilometrů. Autem vám sem bude cesta trvat cca 11-12 hodin, autobusem pak počítejte s 12-13 hodinami.


Chci na dovolenou do San Benedetto del Tronto. Nabídka zájezdů ZDE