Toskánsko je slunný kraj ve střední Itálii, který vábí turisty na proslulé umění, slavnou historii a jedinečné přírodní scenérie. Perlou Toskánska je renesanční Florencie s nádhernými památkami a nenapodobitelnou atmosférou, ale pozadu nezůstávají ani ostatní města. Dovolená v Toskánsku vás uchvátí a budete se chtít do tohoto kraje v budoucnu vrátit!


Ukázat nabídku levných zájezdů do Toskánska


Co říkají ti, kdo již Toskánsko navštívili?

Poznejte co nejvíce dechberoucích míst Toskánska a vydejte se na poznávací zájezd. Procestujete významná toskánská města, ochutnáte místní víno na věhlasných vinicích a prohlédnete si krajinu s oblými kopečky, vinicemi, cypřišovými alejemi a lány slunečnic. Nevynecháte ani liliputí vesničku San Gusme s domky namačkanými jeden na druhém.

Chci taky do Toskánska

Poznávací zájezd pro dva
Toskánsko není jen o poznávání nádherných lokalit, ale i o koupání v teplém Tyrhénském moři. S dětmi jsme odcestovali do toskánského přímořského letoviska Follonica s aquaparkem a žlutými písčitými plážemi, které se postupně svažovaly do moře. Za dobré viditelnosti jsme dohlédli až na ostrov Elba.

Chci taky do Toskánska

Dovolená u moře pro rodiny s dětmi

Co očekávat od Toskánska?

Zajímá vás, jaká bude dovolená v Toskánsku? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více můžete očekávat od dané kategorie.

Pro rodiny s dětmi:
85%
Pláže:
85%
Atmosféra:
95%
Noční život:
85%
Kultura:
100%
Celkové hodnocení:
90%

Ukázat nabídku levných zájezdů do Toskánska


Co stojí v Toskánsku za návštěvu?

Až se budete rozmýšlet, kam se v Toskánsku vydat na výlet, navštivte středověký hrad Castello di Ama. Dále si nenechte ujít historickou Florencii s renesančními památkami, město Pisa s nejznámější šikmou věží na světě, město Siena se slavným náměstím Campo a město Prato s mohutnou středověkou pevností.

Koupání a pláže

Pobřeží Toskánska lemuje několik pláží, na nichž si můžete za pár eur pronajmout lehátka. Romantické povahy si zamilují pláž La Lecciona, jejíž písečné duny přecházejí v borovicový přírodní park. Nároční cestovatelé si oblíbí pláž s nejčistším mořem v letovisku Marina di Cecina, podél níž se nachází dostatek restaurační zařízení. Vytoužený klid turisté naleznou na malých oblázkových plážích v oblasti Buca delle Fate.

Zábava a sport

Dostatek zábavy si užijete v rodinném letovisku Follonica, které křižují obchodní třídy s různými obchůdky, restauracemi, kavárnami a bary. Vaše chuťové pohárky pohladí lahodné víno, pravá italská zmrzlina a ručně dělané těstoviny. Ani v ostatních toskánských městech se nebudete nudit – zvlášť nádherná je večerní Florencie. Ze sportů si můžete na toskánských plážích vyzkoušet vodní sporty nebo projet na kole nekrásnější oblasti regionu.

Levné ubytování v Toskánsku – kempy, apartmány, rekreační domy i hotely

V Toskánsku se kvalitně ubytujete za nízké ceny v kempech, hotelích, apartmánech, vilkách u moře a domech na venkově. Pokud si vyberete zájezd do Toskánska přes cestovní kancelář, využijte nabídek last minute zájezdů – doprava a ubytování vás vyjdou jen na pár tisíc korun!


Ukázat nabídku levných zájezdů do Toskánska