Letní dovolená na ostrově Ischia

Italský ostrov Ischia je klenotem ve Středozemním moři a stojí za to strávit na něm letní dovolenou. Dokonale si odpočinete v termálních lázních, vykoupete se v čistém moři a poznáte historické památky a přírodní zajímavosti ostrova. Ischia je balzámem na duši a v last minute nabídce vás pobyt na tomto ostrově vyjde doslova za hubičku!


Klikni pro nabídku zájezdů na Ischii letecky


Letecky na Ischii

Nedostupnější je Ischia letecky. Pravidelné lety jsou organizovány z letiště Praha na letiště v Neapoli a let trvá zhruba 2 hodiny. Z letiště v Neapoli vás dopraví autobus do nedalekého přístavu a dále pokračujete 1 hodinu trajektem na ostrov.

Na Ischii se nebudete nudit!

Ostrov Ischia má sice na mapě pouze 7 km na výšku a 10 km na šířku, ale skrývá spoustu zajímavostí a termálních lázní. Na poznání všech krás ostrova vám rozhodně nebude stačit jeden týden. Last minute Ischia letecky je dostupnější než kdy dříve a najdete ji v nabídce několika cestovních kanceláří na týden, čtrnáct dní nebo i pro vámi zvolený čas.

Termální lázně Ischia

Na ostrov Ischia létají lidé z celého světa, aby posílili svého ducha a vyléčili zdravotní neduhy. K tomu jim pomáhají lázně s horkými vřídly, termální vodou, sírou, horkou párou a léčivým bahnem. A až vás pobyt v lázních omrzí, můžete se vydat na pláž Maronti na jihu ostrova, kde je nejteplejší moře.

Kouzelná místa ostrova

Ischia letecky je nejrychlejší způsob, jak se přenést na ostrov s vůní pomerančovníků a citroníků. Udělejte si při svém pobytu výlet na Aragonský hrad, který je spojen s hlavním městem ostrova 200 metrů dlouhým kamenným mostem. Jako v pohádkovém světě si budete připadat v Sant´ Angelu s luxusními rezidencemi a pěší zónou s malými obchůdky, kavárnami a rybími restauracemi.

Středomořské podnebí

Na ostrově Ischia najdete také nádhernou botanickou zahradu Giardini la Mortella a kaktusovou zahradu Giardini Ravino. Při procházkách po přírodních krásách vás bude provázet typické středomořské počasí s letními teplotami a minimem srážek. Od června do září se můžete těšit na teploty od 26 do 29 °C a teplotu vody až 25 °C. Více informací o počasí na Ischii.

Relax na Ischii

Last minute Ischia letecky je místem s neopakovatelnou atmosférou a jako stvořeným pro relaxaci. Ostrov si po staletí zachovává svůj typický ráz a nehyzdí ho vysoké stavby jako jiná přímořská letoviska. Volba pro letošní rok je tedy jasná – na plné čáře vyhrává italský ostrov Ischia!


Klikni pro nabídku zájezdů na Ischii letecky