Lyžování Itálie

  • Autobusem až na místo ke sjezdovce
  • Cesta probíhá komfortními autobusy
  • Ceny lyžařských zájezdů již od 511 Kč
  • Lyžování Itálie? Skvělé a moderní sjezdovky

Klikni pro nabídku lyžařských zájezdů do Itálie


Lyžování v Itálii autobusem je mezi českými turisty stále vyhledávanější. Lyžaři se tu těší velkému zájmu a zájem o lyžování díky stále snazší dostupnosti roste raketovým tempem. Místní lyžařská střediska jsou na nejvyšší úrovni stejně jako poskytované služby.

Velkou výhodou je rozsáhlost kvalitního ubytování. Prostorné a vybavené hotely nemají v Alpách konkurenci. Francie se sice může pyšnit hotely přímo na sjezdovkách, ale nikoliv v takové kvalitě.

Lyžování v Itálii je nesmírně populární což dokládá také fakt, že se každoročně vyprodá mezi českými cestovními kancelářemi 80% kapacit lyžařských zájezdů. Levně si sem můžete zajet s dětmi, pro které tu jsou připraveny také fantastické podmínky.

Poslední nespornou výhodou je fakt, že v Itálii zkrátka chutná. Zdejší fantastická kuchyně spojená s horským ovzduším funguje skvěle. Pestrá nabídka je také v mimolyžařských aktivitách – od skvělého wellness až po krásné procházky v zasněžených italských vesničkách.

Lyžování v Itálii autobusem nemůžeme jinak než doporučit. Jedná se o skvělou volbu a to ať už jste rodina s dětmi, pár nebo parta přátel.

Mezi nejoblíbenější lyžařská střediska Itálie patří Aprica či veleznámé Val di Fiemme, kde se jezdí nejrůznější světové závody v lyžování. Pozadu pak nezůstávají ani střediska Dolomity Superski či přilehlá Val di Fassa.


Chci na lyže do Itálie. Nabídka zájezdů zde