Lignano Sabbiadoro, dostupná dovolená pro každého. Významná turistická oblast a oblíbené italské letovisko Lignano Sabbiadoro leží v provincii Udine, v severní části Jadranu. Jedná se o jednu ze tří částí oblasti Lignano. Ten, kdo hledá velkou nabídku ubytovacích kapacit či bohatý noční život, bude touto oblastí zaručeně nadšen a užije si tak nezapomenutelnou dovolenou.


Chci na dovolenou do Lignano Sabbiadoro. Nabídka zájezdů ZDE


Co říkají ti, kdo již Lignano Sabbiadoro navštívili?

Lignano Sabbiadoro je město, kde si každý může najít něco pro sebe. Město je dobře rozvinuté, pokud jde o všechny druhy aktivit a zábavy pro děti i dospělé. Jsou tam parky, dětská hřiště, ZOO, aquapark. Ulice města se hemží životem. Po celém městě je mnoho hospod, kaváren, barů a restaurací, kde se můžete pobavit, ale také se dobře najíst. Lignano je rozděleno do dvou částí, ta klidnější je pro rodiny s dětmi a ta druhá nabízí více diskoték a dlouhou promenádu. Pláže jsou krásné a velmi dlouhé. Spousta možností aktivit.

Chci taky do Lignano Sabbiadoro

Rodina s malými dětmi
Každý rok se ptám svého syna ( 8 ), kam pojedeme na dovolenou ? Jeho odpověď vždy zní: Lignano. Pláže jsou velmi přátelské k dětem. Člověk může stavět krásné hrady na pláži. Pěší zóna vás zve na poklidnou procházku se spoustou cukráren. Lze jen doporučit pro rodiny s dětmi , kteří chtějí strávit klidnou dovolenou. Ceny tu jsou průměrné a je tu hned několik supermarketů.

Chci taky do Lignano Sabbiadoro

Rodina s dětmi

Co očekávat od Lignano Sabbiadoro?

Nevíte co očekávat od dovolené v Lignano Sabbiadoro? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
100%
Pláže:
100%
Atmosféra:
90%
Noční život:
90%
Kultura:
70%
Celkové hodnocení:
90%

Chci na dovolenou do Lignano Sabbiadoro. Nabídka zájezdů ZDE


Co stojí v Lignanu Sabbiadoro za návštěvu?

Každého milovníka golfu zaručeně nadchne moderní golfový klub Golf club Lignano, kde najdete golfové hřiště s osmnácti jamkami. Dalším zajímavým místem je Hemingway club, nádherný park o rozloze čtyř hektarů, jehož název je spjatý s americkým spisovatelem Ernestem Hemingwayem, který tento překrásný pozemek obdržel jako dar, ačkoli toto místo nikdy nenavštívil. V parku naleznete 4000 vzrostlých stromů, orchideje, běžecké trasy, dětská hřiště nebo amfiteátr, kde se pořádají letní koncerty.

Věděli jste, že… Lignano Sabbiadoro má ještě jednu spojitost s Ernestem Hemingwayem. Podle jeho románu se zde natáčel film Sbohem, armádo.

Koupání a pláže

Lignano Sabbiadoro nabízí nádherné pláže s čistým mořem, kde všechny starosti půjdou stranou. Večer si také můžete dopřát kouzelné procházky při západu slunce na pobřežní promenádě.

Zábava a sport

Úchvatné restaurace, skvělé kluby nebo jazzové festivaly jsou pro toto italské letovisko samozřejmostí. Letovisko Lignano Sabbiadoro je také známé obrovským sportovním využitím, například jízda na kole, tenis, golf, potápění, windsurfing či vodní pólo.

Levné ubytování Lignano Sabbiadoro – kemp, apartmány, hotely

Oblast Lignano Sabbiadoro se pyšní ohromnou škálou ubytovacích zařízení. Je na Vás, jestli je pro Vás pravou volbou luxusní hotel, příjemný apartmán u moře nebo skromnější kemp. Oblast je navíc pouhých 7 hodin od Prahy, takže spoustu českých turistů navštíví toto místo i víckrát a vyzkouší tak více typů ubytování. Vzdálenost je cca 750 kilometrů. Vydat se do Lignana můžete autem nebo také autobusem.


Chci na dovolenou do Lignano Sabbiadoro. Nabídka zájezdů ZDE